auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in b_o_adm,
auburn_daddy
auburn_daddy
b_o_adm

Всьо хуйня 2

Звернення до #нєєдінождиспіздівшого

У своєму недолугому дописі особа, що скривається за ніком grzegorz_br, виголосила причини бану, яких НЕМАЄ в Засадах, та на вмотивоване опротестування оголошених ним причин (https://b-o-adm.livejournal.com/9849.html?thread=107641#t107641) ніяк не зреагувало. Проте в якості версії вигадала нову облуду - див. https://b-o-adm.livejournal.com/9849.html?thread=109433#t109433 - знову відверто спиздівши.
Піздьож від grzegorz_br вже стає трендом.

Але мало з тим - панове модератори разом із засновником продовжують сцятися та не оголошують термін бану, (див. https://b-o-adm.livejournal.com/9849.html) що є очевидним порушенням ними Засад, а саме -
3.2. Виконувати вмотивовані вимоги модераторів, якщо вони посилаються на ці правила та/або правила ЖЖ/Мрії.
5.1. Модератор це одна з осіб Клюба яка має право вимагати виконання цих Правил. Модератор/модератори зобов'язані розпочати модерування у випадку заяви когось з учасників або Кадетів Клюба. Модератор також має право розпочати модерування за власним бажанням - якщо бачить порушення Правил.
5.3. Власник. Особа, яка технічно є власником комьюніті в ЖЖ/Мрії. Має виконувати суто технічні функції. Не має права приймати рішення одноосібно.
8.1. Загальне правило: учасник після отримання попередження від модератора має за добу виконати рекомендації або оскаржити її в відповідному комьюніті b_o_adm. Регулярна відмова або ухиляння від виконання правил, тобто більше 3 разів поспіль, - перманентний бан.
8.2.4. Всі інші порушення
Перше порушення: попередження і пропозиція прочитати уважно правила
Друге і наступні порушення: 1-3 дні бану.
Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки чи пости.
8.3. Всі порушення мають буті зафіксовані в відповідному комьюніті b_o_adm. Покарання за порушення різних правил або порушення прав різних осіб сумуються. Не можуть сумуватись покарання за одні й ті самі дії у відношенні до однієї особи.


та не сціться вже, панове, жгітє, хіба за це вам щось буде?

(повторення цих вимог див: https://b-o-adm.livejournal.com/9849.html?thread=110201#t110201
особи grzegorz, grzegorz_br, dagrael мають змогу відповісти там, та не прикидатися дурниками, що то не обісцялися вони, а то їм персональний забан заважає дотримуватися вимог Засад...)

Tags: питаннячко в мене
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments