dagrael (dagrael) wrote in b_o_adm,
dagrael
dagrael
b_o_adm

Щодо бана користувача auburn_daddy

Викладаю тут те, що написав у приваті колезі euthanasepam (не одразу зметикував, що можу й тут інформацію викласти).

Дійсно, моєю помилкою є те, що наклав бан, але конкретно не вказав пункт Правил, згідно якого це зроблено. Цим я порушив п.4.6 Правил - і спільнота може покарати мене за це, як забажає.

Виправляючи свою помилку, повідомляю: бан накладено через порушення п.4.9 Правил, а саме - "...Особисті образи на адресу інших учасників, якщо вони не є кацапами, москалями чи ватою в загально відомому сенсі... Під особистими образами вважаються використання нецензурних слів... і давання непристойної оцінки особистим якостям співрозмовника, висловлена в нецензурній формі або постійні принизливі клички”
Ось гілка - https://bitter-onion.livejournal.com/2467497.html?thread=24858281#t24858281

Усе спілкування auburn_daddy у ній пронизане вербальною агресією.

Звернення "грЫша" - вочевидь принизливе.

Фрази "ти що, тепер заради дівьорсіті чоловічою натурою цікавишся? Чи то гикавка від толєрастії така?", "то ти дурочку ввімкнув?", "Жуй шмарклі й надалі", "ти ХОЧЕШ й БУДЕШ жувати зелені шмарклі" - містять приховані образливі натяки, а також непристойну оцінку особистим якостям співрозмовника.

За усе це й було накладено бан.
До речі, навіть у цьому пості він продовжує принижувати гжегожа, і вже й мене також - https://b-o-adm.livejournal.com/8397.html?thread=73933&utm_medium=email&utm_source=PingBackNotify#t73933

Підсумково:
1. Закид auburn_daddy "Ви ж звернули увагу, що даграєль пише про бан мені не мені, а другу грЫші, по-свойському так, інтимно, по-кумовськи, аби я не бачив..." відкидаю як повністю дурнуватий. Користувач, мабуть, забув, що давно вже забанив мене, а отже, написати ЙОМУ я не можу. До того ж, він приписує моїм діям надумані ним самим сенси.
2. Пропозицію euthanasepam щодо "оприлюднити поіменне рішення модераторів" - підтримую. Нехай буде так.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 38 comments